Przedszkole w Gdyni zaprasza

Przedszkole w Gdańsku

Przedszkole w Pępowie

Nasze pozostałe placówki

kilka zdań na temat placówek
moze adresy, telefony
złobek Fantazja
przedszkole w Gdyni
przedszkole w Gdańsku
przedszkole w Pępowie

Informacje

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Fantazja” to przedszkole, które powstało z myślą o dzieciach od 2,5 do 5 lat. Naszym celem było stworzenie miejsca gdzie największą wartością jest dziecko. Oprócz rodzinnej atmosfery i zabawy, integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacji efektywnie i skutecznie będą stymulować ogólny rozwój każdego dziecka, bo przecież przedszkole to właśnie początek edukacyjnej drogi. Warto, by miała ona podstawę z solidnych fundamentów. Pamiętajmy również, że szczęśliwy człowiek to taki, który ma swoje pasje, coś co pozwala mu się spełniać, być kimś wyjątkowym. Dlatego rolą rodziców jest pomóc małemu człowiekowi odszukać tę pasję. Może będzie chciał tańczyć, malować, a może znajomość języków obcych otworzy mu okno na świat. Wychodząc więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy dodatkową ofertę zajęć skierowaną do najmłodszych i ukierunkowaną pod kątem artystycznym.