Zapraszamy do naszych placówek

Nasze placówki to miejsca, które otaczają dzieci miłą, rodzinną atmosferą a każde z nich jest traktowane indywidualnie. Wszystkie nasze działania pedagogiczne, są dostosowywane do możliwości naszych podopiecznych i ukierunkowane na rozwój ich ogromnego potencjału intelektualnego.

Gwarantujemy naszym wychowankom poczucie bezpieczeństwa i dajemy możliwość obcowania z rówieśnikami, co zapewnia właściwy rozwój emocjonalny. Państwa pociechy spędzą czas twórczo i przyjemnie, zdobywając nowe umiejętności oraz wiedzę poprzez zabawę. Staramy się dać dzieciom jak najwięcej radości i umożliwić wiarę we własne siły.

Czuwamy nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych, dlatego teren naszej placówki jest ogrodzony. Posiadamy także monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.